שלושת קלפי השבוע

האינטואיציה היא קול הנשמה שלנו, גשר בין המודע ללא מודע. זו תחושת בטן, תגובה ספונטנית או תובנה פתאומית. כאשר אנו עושים בחירה אינטואיטיבית, אנו מקישים על מאגר של חוכמה שמתעלה מעל המוח ההגיוני שלנו. על ידי בחירת קלף באופן אינטואיטיבי, את מאפשרת לעצמי הפנימי שלך ליצור אינטראקציה עם אנרגיות אחרות שנמצאות בסביבה, לחפש הדרכה או בהירות המתיישרת עם הנתיב הנוכחי או הרגשות שלך.

לאחר שבחרת קלף, תקבלי מסר קצר מעולם הקריסטלים. זה עשוי להיות אישור, עצה, או דחיפה עדינה לכיוון שחשבת עליו. חבקי אותו, חשבי עליו, וקחי איתך את חוכמתו.

לאפיס לזולי

בעומק הים הכחול, שם השקט והמסתורין מתמזגים, נוצרה הלאפיס לזולי במעמקי האדמה. עם גווניה העמוקים והמרהיבים, היא מזמינה אותך לחקור את עולמות התודעה והרוח. לאפיס לזולי היא מפתח לחכמה עתיקה, מאפשרת לך לגלות את האמת והידע שנמצאים בתוך עצמך ובעולם סביבך.

מסר מהאבן: בשבוע הקרוב, הקדישי זמן ללמידה ולהעמקה. תני לעצמך להתחבר למקורות ידע חדשים או עתיקים ולחקור תחומים שמעוררים בך סקרנות. חפשי דרכים להבין את הקשרים העמוקים בין הרוח לחומר, וזכרי שבכל פעם שאת מתחברת לחכמה, את מגלה את הניצוץ הפנימי שלך.

רודוקרוסייט

בין יהלומי הטבע, רודוקרוסייט מתבלטת ביופייה ונדירותה. עם גווניה הוורודים והלבנים, היא מזמינה אותך לחוות את עוצמת האהבה והריפוי. רודוקרוסייט היא מפתח לפתיחת הלב ולגילוי הערך הרב של רגשות עמוקים ואותנטיים.

מסר מהאבן: בשבוע הקרוב, הקדישי זמן לחקור את עולמך הרגשי. תן לעצמך להרגיש באומץ, לחוות אהבה בכל צורותיה. חפשי דרכים להביע את רגשותיך האמיתיים, וזכרי שבכל פעם שאת מתחברת ללבך, את מגלה את העושר הרב של נשמתך.

 

סאנסטון

בסימן קרני השמש החמימות, שם יצירת החיים והתחלות חדשות נפגשות.
עם נצנוציה הדקים והבוהקים, הסאנסטון מזמינה אותך לקבל את אור השמש ואת האנרגיה של ימים חדשים. סאנסטון היא מפתח לאופטימיות ולשמחה, המאפשרת לך לגלות את האור והחמימות שבך ולהקרין אותם החוצה.

מסר מהאבן: בשבוע הקרוב, הקדישי זמן לחוויות המרגשות אותך וממלאות אותך באור. תני לעצמך להיות נוכחת ברגעים של זריחה ושקיעה, להרגיש את החיבור לאנרגיות החדשות של היום. חפשי דרכים להביא את האופטימיות והשמחה של הסאנסטון אל חייך, וזכרי שבכל פעם שאת מתמקדת באור, את מקרינה את הטוב שבך לעולם.