שלושת קלפי השבוע

האינטואיציה היא קול הנשמה שלנו, גשר בין המודע ללא מודע. זו תחושת בטן, תגובה ספונטנית או תובנה פתאומית. כאשר אנו עושים בחירה אינטואיטיבית, אנו מקישים על מאגר של חוכמה שמתעלה מעל המוח ההגיוני שלנו. על ידי בחירת קלף באופן אינטואיטיבי, את מאפשרת לעצמי הפנימי שלך ליצור אינטראקציה עם אנרגיות אחרות שנמצאות בסביבה, לחפש הדרכה או בהירות המתיישרת עם הנתיב הנוכחי או הרגשות שלך.

לאחר שבחרת קלף, תקבלי מסר קצר מעולם הקריסטלים. זה עשוי להיות אישור, עצה, או דחיפה עדינה לכיוון שחשבת עליו. חבקי אותו, חשבי עליו, וקחי איתך את חוכמתו.

קיאנייט שחורה

מתוך עומק הקרקע, שם מוטות דקים ועדינים מתמזגים ליצירה אחת, קיאנייט שחורה זוהרת כאבן של חיבורים והגנה. היא מציעה מגן של שלווה על נשמתך, מנחה אותך לאזורים שבהם הכאב והיופי נפגשים. כשהעולם נדמה מבולבל ומעורפל, קיאנייט שחורה מזמינה אותך לחזות בעוצמת הרוח שבך ולהתחזק מתוך עמדת ביטחון.

מסר מהאבן: כאשר תחליטי להיפתח להודיה של קיאנייט שחורה, תגלי עד כמה עמוק ניתן לשוט ועדיין להישאר רגועה. האם את מוכנה להתמקד בכוח האישי שבך, להתעל על הקשיים ולצאת מחוזקת? האבן הזו מזמינה אותך לקחת נשימה עמוקה, להשליך את המיותר ולהתחדש בכל רגע נתון.

רובי פושסייט

מתוך חיק האדמה, שם הכוח והרוגע נפגשים, רובי פושסייט זוהרת כמתנה של תשוקה ורכות. אבן זו, עם העוצמה של הרובי והנינוחות של הפושסייט, מחבקת את לבך בכל נשימה. כמו נשמה שמוצאת דרכה בלילה, רובי פושסייט מדריכה אותך להתעוררות רוחנית ולחיבור פנימי עמוק.

מסר מהאבן: בשבוע הקרוב, אפשרי לרובי פושסייט להאיר את נתיבך. פני אל תחומים בחייך שבהם את מבקשת להביא שינוי וחידוש. הקשיבי לרמזים על כוחותיך האישיים. מהו החלום שאת רוצה להפוך למעשה, ואיך התובנות העמוקות מציעות דרך לשם?

אגת תחרה כחולה

בשטח של יער שחוזר לחיים אחרי שריפה, אגת תחרה כחולה מזמינה אותנו להתבונן בהתחדשות. כמו זרעים שנובטים מתוך האפר, כך גם האבן מסייעת לנו לעבור מייאוש ודכדוך לשלווה וביטוי עצמי, מזכירה שגם השריפות הכבדות בחיינו פותחות דלת להתחלות חדשות.

מסר מהאבן: בשבוע הקרוב, תרגישי את האור המתחדש. שאלי את עצמך, אילו פתחים חדשים יכולים להיפתח בחייך אם תתני להם לצמוח חופשיים מהצל?