אודות

פנג’אה הוא יותר מסתם עסק עבורי; זו שליחות מכל הלב. זה מייצג את החלום שלי לחבר את כולנו מחדש ליופי הגולמי של הטבע ולפלאים המטפיזיים שלו. עם כל מוצר ושירות שאני מציעה, אני שואפת לגשר על הפער בין החומר לרוח, לעורר זיכרונות של תקופה שבה כדור הארץ היה מאוחד במהותו. ליצור חיבור מחודש בינינו לבין הנשמה, בין הראש לבין הרגש.


נולדתי וגדלתי בין הנופים השופעים והשלווים של הקיבוץ. כשגדלתי, מצאתי נחמה משוטטת בשדות ובפרדסים, שוקעת בעולם החי והירוק שסביבי. החיבור הזה לטבע היה מזור לגוף ולנפש שלי.

לפני ש-PANGEA הפכה למציאות, חייתי מספר רב של חיים – אימון התעמלות, ניהול אירועים, טיפול בילדים, טיפול בבעלי חיים וטיפוח חממה מלאה בצמחים. כל חוויה שחוויתי העמיקה את הקשר שלי עם הטבע והיקום.

השם PANGEA, המזכיר את יבשת העל העתיקה, מגלם את החזון שלי לעולמנו. אני חולמת על עולם שבו אנו חוזרים לשורשינו ובמקביל מתפתחים קדימה, מוקירים אחדות ואחווה, וחיים בהרמוניה מושלמת עם הטבע. זוהי קריאה לאיזון – של הגוף, הנפש, הרוח והסביבה שלנו.

כייף שבאתן, נעים להכיר 🤍


~~~~~~~~

אבני ריפוי מספקות עוגן פיזי לאנרגיות אשר קשה לתפוש אותן בחושים שלנו, אך אין זה אומר שהן אינן קיימות.
קריסטלים הם החיבור בן החומר לרוח, מצד אחד פיזיים ומצד שני כלים פסיכולוגיים ורוחניים אשר משמשים לאיזון ובריאות פיזית, נפשית, רגשית ורוחנית.

כאשר אנו באים במגע עם השדה האנרגטי של האבן, אנו ממקדים את תשומת הלב שלנו בנושאים החשובים לנו.
קריסטלים מהדהדים יחד עם חוקי היקום ואנחנו כחלק מהטבע עשויים למצוא בחוקים אלו נחמה ותקווה גדולה לעצם קיומנו כאן.
קריסטלים לביטוי יעזרו לנו לבטא את עצמנו באותנטיות ובזמן אמת ולחזק את יכולות התקשורת שלנו.
קריסטלים לשפע – יזכירו שאין באמת תחרות והכל זמין ונגיש עבורנו, ויעודדו אותנו להבחין בהזדמנויות טובות. 
קריסטלים לשלום פנימי יעודדו סבלנות, רוגע ונחת.
קריסטלים לאהבה יעודדו קבלה עצמית, חמלה ואחדות.
ועוד.

קריסטלים משמשים בדרך כלל לריפוי אישי, אך הם יכולים לשמש גם לריפוי הטבע והעולם כולו.
אנחנו, כל אחד מאיתנו, כבר נושא בתוכו את הקסם הגדול ביותר על פני כדור הארץ. האבנים הללו מזכירות לנו לחיות בעוצמה, להתחבר לטבע ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

מצאת את האור שלך? האירי !


~~~~~~~~

נעים להכיר, אני שי, יבואנית קריסטלים, מנחת מעגלי קריסטלים ומטפלת בהילינג ודיקור סיני. אני מוצאת שהטבע, כמו שכתבתי קודם, הוא הבסיס והפתרון להכל. 
מוזמנות לצלול יחד איתי למסע של חיבור לטבע וחיבור פנימי, שהוא אותו הדבר בעיני.

כאן בשבילכן – שי .